עברית

אנו ארגון אקדמי של פילוסופיות ופילוסופים המעוניינים בחקירה פילוסופית ריגורוזית של היהדות, על שלל היבטה. לארגון אין אג’נדה פוליטית או דתית, והחברות בו היא בשלב זה ללא תשלום. אנו מזמינים את כל מי שמעוניין להצטרף אלינו ולהשתתף בדיונים באתר.

מטרת הארגון היא בראש ובראשונה לקדם את התחום של פילוסופיה של היהדות ופילוסופיה של הדת מנקודת מבט יהודית. מטרה משנית היא לעודד פילוסופים שטרם פנו לעסוק בתחום זה, להסב את תשומת ליבם אליו.

כארגון, אנו נקיים כנסים ותחרויות מאמרים נושאות פרסים. באתר נארח סימפוזיומים וכן נאפשר לחוקרים להעלות את הרעיונות שהם עובדים עליהם לשיתוף ודיון. האתר מספק פורום לחוקרים להתכנס יחד ולדון בנושאים פילוסופיים וכך לתרום אחד לשני בעבודתם. גם מי שאינם פילוסופים מקצועיים מוזמנים מאוד להצטרף לדיונים שלנו. על מנת להצטרף ככותבים, מה שיאפשר לכם להעלות פוסט ולהתחיל דיון חדש, אנא צרו איתנו קשר. תוכלו להישאר מעודכנים לגבי הפעילות באתר באמצעות הרשמה לרשימת התפוצה המצויה בתחתית דף זה.

בקרוב יעלו גם תכנים בעברית לאתר.

Expired
October 23, 2022
8:00 am
The APJ will be holding a symposium on The Principles of Judaism (OUP, 2020) by Samuel Lebens on 23–27 October 2022. The symposium will be held on this page. For comments on Chapter 1 by Filippo Casati (Lehigh University), please click...
Talmudic Destiny
September 4, 2022
Call for Abstracts: The APJ plans to sponsor a session on the theme “Emotions and Jewish Philosophy” at the APA Central Division in Denver, CO, February 22-25, 2023. We invite abstracts of 750-1,000 words on any topic related to emotions and Jewish...