עברית

אנו ארגון אקדמי של פילוסופיות ופילוסופים המעוניינים בחקירה פילוסופית ריגורוזית של היהדות, על שלל היבטה. לארגון אין אג’נדה פוליטית או דתית, והחברות בו היא בשלב זה ללא תשלום. אנו מזמינים את כל מי שמעוניין להצטרף אלינו ולהשתתף בדיונים באתר.

מטרת הארגון היא בראש ובראשונה לקדם את התחום של פילוסופיה של היהדות ופילוסופיה של הדת מנקודת מבט יהודית. מטרה משנית היא לעודד פילוסופים שטרם פנו לעסוק בתחום זה, להסב את תשומת ליבם אליו.

כארגון, אנו נקיים כנסים ותחרויות מאמרים נושאות פרסים. באתר נארח סימפוזיומים וכן נאפשר לחוקרים להעלות את הרעיונות שהם עובדים עליהם לשיתוף ודיון. האתר מספק פורום לחוקרים להתכנס יחד ולדון בנושאים פילוסופיים וכך לתרום אחד לשני בעבודתם. גם מי שאינם פילוסופים מקצועיים מוזמנים מאוד להצטרף לדיונים שלנו. על מנת להצטרף ככותבים, מה שיאפשר לכם להעלות פוסט ולהתחיל דיון חדש, אנא צרו איתנו קשר. תוכלו להישאר מעודכנים לגבי הפעילות באתר באמצעות הרשמה לרשימת התפוצה המצויה בתחתית דף זה.

בקרוב יעלו גם תכנים בעברית לאתר.

Talmudic Destiny
Expired
January 16, 2024
7:00 pm
The APJ is delighted to announce that our annual group session will be held at the Eastern Division of the American Philosophical Association on Tuesday evening, January 16, 2024, 7-10 pm at the Sheraton, New York Times Square. This year’s...
October 15, 2023
Rutgers Analytic Theology Seminar – CFP Deadline Oct 15, 2023. The Rutgers Analytic Theology Seminar solicits abstracts for papers in analytic theology, for a conference to be held March 10-12, 2024, at Rutgers University’s New Brunswick campus. Papers are welcome...