עברית

אנו ארגון אקדמי של פילוסופיות ופילוסופים המעוניינים בחקירה פילוסופית ריגורוזית של היהדות, על שלל היבטה. לארגון אין אג’נדה פוליטית או דתית, והחברות בו היא בשלב זה ללא תשלום. אנו מזמינים את כל מי שמעוניין להצטרף אלינו ולהשתתף בדיונים באתר.

מטרת הארגון היא בראש ובראשונה לקדם את התחום של פילוסופיה של היהדות ופילוסופיה של הדת מנקודת מבט יהודית. מטרה משנית היא לעודד פילוסופים שטרם פנו לעסוק בתחום זה, להסב את תשומת ליבם אליו.

כארגון, אנו נקיים כנסים ותחרויות מאמרים נושאות פרסים. באתר נארח סימפוזיומים וכן נאפשר לחוקרים להעלות את הרעיונות שהם עובדים עליהם לשיתוף ודיון. האתר מספק פורום לחוקרים להתכנס יחד ולדון בנושאים פילוסופיים וכך לתרום אחד לשני בעבודתם. גם מי שאינם פילוסופים מקצועיים מוזמנים מאוד להצטרף לדיונים שלנו. על מנת להצטרף ככותבים, מה שיאפשר לכם להעלות פוסט ולהתחיל דיון חדש, אנא צרו איתנו קשר. תוכלו להישאר מעודכנים לגבי הפעילות באתר באמצעות הרשמה לרשימת התפוצה המצויה בתחתית דף זה.

בקרוב יעלו גם תכנים בעברית לאתר.

June 1, 2023
(Announcing on behalf of Chris Tucker:) The 7th Theistic Ethics Workshop will take place Sept. 7-9 in Winston-Salem, NC at the Graylyn Conference Center. The deadline for submissions is June 1st, and we cover all expenses. The invited speakers are Cheshire Calhoun (Arizona State),...
Talmudic Destiny
Expired
February 22, 2023
7:00 pm
The APJ is delighted to announce that our annual group session will be held at the Central Division of the American Philosophical Association on Wednesday, February 22nd, 2023 at the Hilton Denver City Center, Denver, CO. This year’s session will...