עברית

אנו ארגון אקדמי של פילוסופיות ופילוסופים המעוניינים בחקירה פילוסופית ריגורוזית של היהדות, על שלל היבטה. לארגון אין אג’נדה פוליטית או דתית, והחברות בו היא בשלב זה ללא תשלום. אנו מזמינים את כל מי שמעוניין להצטרף אלינו ולהשתתף בדיונים באתר.

מטרת הארגון היא בראש ובראשונה לקדם את התחום של פילוסופיה של היהדות ופילוסופיה של הדת מנקודת מבט יהודית. מטרה משנית היא לעודד פילוסופים שטרם פנו לעסוק בתחום זה, להסב את תשומת ליבם אליו.

כארגון, אנו נקיים כנסים ותחרויות מאמרים נושאות פרסים. באתר נארח סימפוזיומים וכן נאפשר לחוקרים להעלות את הרעיונות שהם עובדים עליהם לשיתוף ודיון. האתר מספק פורום לחוקרים להתכנס יחד ולדון בנושאים פילוסופיים וכך לתרום אחד לשני בעבודתם. גם מי שאינם פילוסופים מקצועיים מוזמנים מאוד להצטרף לדיונים שלנו. על מנת להצטרף ככותבים, מה שיאפשר לכם להעלות פוסט ולהתחיל דיון חדש, אנא צרו איתנו קשר. תוכלו להישאר מעודכנים לגבי הפעילות באתר באמצעות הרשמה לרשימת התפוצה המצויה בתחתית דף זה.

בקרוב יעלו גם תכנים בעברית לאתר.

Talmudic Destiny
September 4, 2022
Call for Abstracts: The APJ plans to sponsor a session on the theme “Emotions and Jewish Philosophy” at the APA Central Division in Denver, CO, February 22-25, 2023. We invite abstracts of 750-1,000 words on any topic related to emotions and Jewish...
Symposia
Expired
February 23, 2022
8:00 pm
The APJ is delighted to announce that our annual group session will be held at the Central Division of the American Philosophical Association on Wednesday, February 23th, 2022 at the Palmer House Hilton Hotel in Chicago, IL. This year’s session...